סל הקניות ריק

חיפוש חכם
נקה בחירה
Result:

אודות 1of135


1of 135 מציע תפיסה חדשה של אספנות מודרנית

מגוון סלקטיבי של יצירות ויזואליות המודפסות במהדורות מוגבלות ונמכרות בסדרות מצומצמות. כולן בדגש על אסתטיקה, שילוב חומרים וצבעים שישדרגו כל חלל.
כור היתוך של רעיונות ועיצובים נאצרים בקפידה מכל קצוות האומנות הויזואלית- מצילום ודרך איור ועיצוב גרפי ויוצרים סדרות בעלות אופי ייחודי ונקי-
המותאם באופן מושלם לחללי המגורים והעבודה של ימינו. התפיסה החדשה הזו פותחת עולם חדש של אפשרויות בעיצוב חללים.
סוף סוף אפשר להוסיף לבית או למשרד, נגיעה של אמנות מקורית, לא גנרית ולא שחוקה בעלת ערך ויזואלי וערכי - ובמחיר שווה לכל כיס!

One is not enough

ב-1of 135 אנחנו מאמינים שצריך לעבוד יחד. היוצרים שלנו ניזונים ומקבלים השראה זה מזה ומייצרים דיאלוג אמנותי הבוחן את הדיאלקטיקה שבין העיצוב הגרפי,
האמנות ועיצוב הפנים ומתמקדים בגבול המטושטש שבין אמנות ועיצוב מעורר השראה.
אנחנו גם מאמינים שהכוח של הביחד- צריך לחיות על הקיר. לכן 1of 135 מציע שירות ייחודי של קומבינציות- שעוזר לכל אחד למצוא שילוב מושלם של יצירות.
זה שיתאים בדיוק לחלל שלו. כך תוכלו להרכיב שילובי הדפסים שעובדים בהרמוניה ולקבל ייעוץ מקצועי לגבי מה לבחור ואפילו איך לתלות. כי לא כולנו נולדנו מעצבים פנים.

אנחנו לא רוצים שתכנסו לסלון של חברים ותגלו שהוא נראה כמו שלכם. לכן כל הדפס בסדרה הוא 1 מתוך 135.
כל ההדפסים מודפסים באיכות הגבוהה ביותר, על נייר נטול עץ וכל הדפס ממוספר ונחתם ומגיע עם תעודת אחריות. אצלנו- סדרה שנמכרת- לא חוזרת.
בכל מספר חודשים תוצג סדרת קפסולה חד פעמית של אמן אורח, מתחומים שונים ובקווים עיצוביים מגוונים.
כמו כן, סדרת ה- original vintage שלנו, המציעה יצירות נבחרות שנאספו מרחבי העולם לאורך שנים מבטיחה שתמצאו משהו שהוא אך ורק שלכם.
אנו מציעים שירות מיוחד לאדריכלים ומעצבי פנים בשוק הפרטי והעסקי עם סדרות הדפסים custom made שעובדות בצורה מושלמת עם החזון העיצובי של החלל.
מחלקת ה- custom made עובדת ישירות עם האדריכל / מעצב הפנים, כדי ליצור את האימפקט הויזואלי המשלים את הקונספט שהותווה .

מי אנחנו?

1of 135 הוקם על ידי אירית חיון וטל עידו. אירית הינה מהמובילות בענף המיתוג והעיצוב הישראלי אשר מאחוריה 16 שנים של נסיון במיתוג פורץ דרך ומיתוג ויצירת חוויה מיתוגית בחללים.
אירית זיהתה חלל ריק בעולם העיצוב והאדריכלות. הצורך למצוא אמנות מקורית, לא גנרית ולא שחוקה, בעלת ערך ויזואלי וערכי- ובמחיר שווה לכל כיס.
כמי שמובילה כבר שנים שפה אסתטית ועיצובית מובהקת, כאשר הסטודיו שהיא עומדת בראשו אחראי על תהליכי מיתוג זוכי פרסים בארץ ובעולם- התעורר צורך נוסף.
הצורך לתת במה לאנשים המוכשרים שעובדים בו ולספק להם הזדמנות להביא את עצמם לקדמת הבמה וליצור אמנות לא מסחרית, לא מגויסת, בעלת עמדה אישית מקורית.

 

 

 

 

 

 

Virtual Money not numeric Discount expired or not exists Please Wait... Invalid card number Discunt not reached minimum cart Please wait.updating sums WhatsApp